Žymų Archyvai: stalo tenisas

Skambėjo teniso raketės

Vasario 11 dieną į IV-ąsias Žeimelio atviras stalo teniso pirmenybes, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, sukvietė Žeimelio vidurinės mokyklos sporto salė. Kad renginys būtų tikrai šventiškas, pasirūpino Žeimelio sporto entuziastas ir pagrindinis varžybų rėmėjas Valdas Jankauskas, kuris Žeimelio krašte puoselėja ne tik svarsčių kilnojimą, bet ir kitas sporto šakas. Todėl varžybos, prasidėjusios ankstų rytą ir užsitęsusios iki pat vėlumos, dalyviams neprailgo. Šaltą vasario šeštadienį visus svečius sutiko muzika, karšta arbata, kava, sausainiai, o kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui buvo įteiktos atminimo gairelės.

[svgallery name=”2012 02 Stalo tenisas”]

Į varžybas atvyko tikrai gausus būrys dalyvių: iš Linkuvos, Lygumų, Degučių, Pakruojo, vietos mokyklos ir seniūnijos sporto entuziastai. Viso trisdešimt vienas dalyvis.
Stalo tenisas – viena iš sporto šakų, kurioje visiškai nepaisoma amžiaus. Ją lydi kiekvieno individualus sportinis meistriškumas ir sėkmė. Tai vykusios varžybos ir patvirtino. Tad su pergale teko sveikinti jaunuosius stalo teniso virtuozus iš Degučių. Trečią vietą iškovojo Laurynas Kačkis. Antroji vieta atiteko Tomui Badarui. Na o visus savo meistriškumu pribloškė 12– os metų stalo teniso „vunderkindas“ Deividas Butnoras. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti Valdo Jankausko taurėmis ir Žeimelio bendruomenės centro diplomais.
Renginio organizatoriai ir vyresnio amžiaus varžybų dalyviai džiaugėsi, kad Pakruojo rajono stalo tenisas turi puikią ateitį ir dideles perspektyvas.

Žeimelio bendruomenės centro pirmininkas Kęstutis Valentinavičius.