Žymų Archyvai: miestelis

Žeimelio miestelio svetainei sukako vieneri metai

Mieli Žeimeliečiai,

Štai ir pralėkė vieneri metai, nuo to momento, kai pradėjo veikti miestelio svetainė. Per šiuos metus svetainė netapo miestelio naujienų ir aktualijų skelbimo vieta, bet mažais žingsneliais artėja link tikslo.

Trumpai peržvelgsiu kuklią svetainės statistiką. Per pirmuosius svetainės gyvavimo metus paskelbta 13 naujienų (įrašų) ir 6 puslapiai (bendros informacijos puslapiai). Svetainėje kaip prenumeratoriai prisiregistravo 16 narių. Per metus svetainėje apsilankė beveik 3000 lankytojų, kurie pusaštuntą tūkstantį kartų peržiūrėjo svetainės puslapius. Taigi, sekančiais metais turėsime ką palyginti.

Visa tai įvyko ne be Jūsų pagalbos. Ypač esu dėkingas miestelio bendruomenės pirmininkui Kęstučiui Valentinavičiui, vidurinės mokyklos atstovams (labiausiai Raimondai Gasperavičienei), ir visiems kitiems, ne tik siuntusiems informaciją, bet ir rašiusiems laiškus, atsiliepimus bei kitaip palaikančius šią idėją.

Tad dar sykį norėčiau paprašyti visus žeimeliečius  prisijungti prie svetainės plėtojimo, miestelio naujienų, aktualios informacijos skelbimo. Ar jūs esate mokinys, ar mokytojas, ar paprastas darbininkas, ar jaunas, ar senas – visa tai nesvarbu. Bet kuris iš Jūsų galite prisidėti.

Manau, kad ateinantys metai bus dar produktyvesni, atneš mums visiems daug gerų naujienų ir gaivių minčių. Linkiu visiems geros nuotaikos ir aktyvumo kasdien. Sėkmės!

Pagarbiai, Liudas Tumonis.

Projekto „Žeimelio miestelio praeitis ir dabartis atvirukuose“ naujienos

Pagal strategijos „Pakruojo rajono 2007-2013 m. kaimo plėtros strategija“ priemonę „Krašto savitumo puoselėjimas ir patrauklaus įvaizdžio formavimas“,  paramos sutartis Nr. LEADER-09-PAKRUOJIS-01-004, vykdome projektą „Žeimelio miestelio praeitis ir dabartis atvirukuose“.

[svgallery name=”Zeimelis atvirukuose 2010″]

Projektas  sudomino ne tik Žeimelio gyventojus  bet ir Žeimelio vidurinės mokyklos,  Žeimelio žemės ūkio mokyklos, Bardiškių mokyklos,  Degesių mokyklos moksleivius. Atvirukai buvo piešiami, modeliuojami  įvairia technika ir grafika. Gausi atvirukų ekspozicija eksponuojama Žeimelio žemės ūkio mokykloje, Bardiškių mokykloje, Žeimelio vidurinėje mokykloje ir Žeimelio seniūnijos salėje.  Spalio 21 dieną  gyventojai bus supažindinti su projekto rezultatais, pagerbti projekto dalyviai, jiems įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. Dešimt laimėjusių atvirukų bus išleista 400 vnt. tiražu bei atvirukų katalogas 100 vnt. tiražu. Laukiame jūsų su pasiūlymais ir vertinimais ir tikimės, kad ir jūsų namuose liks mažytė projekto dalis apie Žeimelio miestelio praeitį, dabartį atviruke.

Žeimelio bendruomenės centro tarybos pirmininkas Kęstutis Valentinavičius.