Žymų Archyvai: fondas

Neišdildomi įspūdžiai Vilniuje

Kasmet p. Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondas savo globojamoms mokykloms dovanoja nuostabias, skirtingų atspalvių šventes.

Kadangi 2012 metai yra paskelbti Muziejų metais, mūsų mokyklos mokiniams buvo suteikta galimybė apsilankyti  Lietuvos Nacionaliniame ir Taikomosios dailės muziejuose.

[svgallery name=”2012 05 Neisdildomi ispudziai Vilniuje”]

Apžiūrėję puikią parodą Lietuvos Nacionaliniame muziejuje, jaunieji dailininkai atliko užduotį ,,Pliusas/minusas‘‘. Kiekvienas pasirinko labiausiai patikusį ir nepatikusį paveikslą ir įvairiomis piešimo technikomis perteikė kūrinio vaizdo idėją.

Mokiniai aplankė tris veikiančias parodas: ,,XXa. Lietuvos dailė‘‘, MichalBudny ,,Didelė šalis‘‘ ir Elena Urbaitytė – Urbaitis ,,Pasirinkimas‘‘. Kiekvienas dalyvis išsinešė skirtingą patirtį ir supratimą apie tai, kokius būdus ir metodus taiko menininkai savo idėjoms įgyvendinti.

Aplankius Taikomosios dailės muziejų, mokinių laukė nuostabus vakaras Nacionaliniame M.K.Čiurlionio menų mokyklos šokio teatre. Mokiniai susižavėję žiūrėjo 3 – 13 klasių šokio teatro mokyklos auklėtinių atliekamą 3 veiksmų romantinį baletą ,,Kopelija‘‘, gėrėjosi nuostabiomis dekoracijomis, muzika, jaunųjų šokėjų judesiais ir apranga.

Vykdami namo, visi dalinosi patirtais maloniais įspūdžiais, džiaugėsi p. Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondo dovanėlėmis.

Už neišdildomus įspūdžius Vilniuje esame dėkingi p. Almos Adamkienės fondo direktorei Sigutei Kačinskienei ir projektų vadovui Tadui Bojarskiui.

Žeimelio vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė.