Temos Archyvai: Žiniatinklio buveinės naujienos

Žeimelio miestelio svetainei sukako vieneri metai

Mieli Žeimeliečiai,

Štai ir pralėkė vieneri metai, nuo to momento, kai pradėjo veikti miestelio svetainė. Per šiuos metus svetainė netapo miestelio naujienų ir aktualijų skelbimo vieta, bet mažais žingsneliais artėja link tikslo.

Trumpai peržvelgsiu kuklią svetainės statistiką. Per pirmuosius svetainės gyvavimo metus paskelbta 13 naujienų (įrašų) ir 6 puslapiai (bendros informacijos puslapiai). Svetainėje kaip prenumeratoriai prisiregistravo 16 narių. Per metus svetainėje apsilankė beveik 3000 lankytojų, kurie pusaštuntą tūkstantį kartų peržiūrėjo svetainės puslapius. Taigi, sekančiais metais turėsime ką palyginti.

Visa tai įvyko ne be Jūsų pagalbos. Ypač esu dėkingas miestelio bendruomenės pirmininkui Kęstučiui Valentinavičiui, vidurinės mokyklos atstovams (labiausiai Raimondai Gasperavičienei), ir visiems kitiems, ne tik siuntusiems informaciją, bet ir rašiusiems laiškus, atsiliepimus bei kitaip palaikančius šią idėją.

Tad dar sykį norėčiau paprašyti visus žeimeliečius  prisijungti prie svetainės plėtojimo, miestelio naujienų, aktualios informacijos skelbimo. Ar jūs esate mokinys, ar mokytojas, ar paprastas darbininkas, ar jaunas, ar senas – visa tai nesvarbu. Bet kuris iš Jūsų galite prisidėti.

Manau, kad ateinantys metai bus dar produktyvesni, atneš mums visiems daug gerų naujienų ir gaivių minčių. Linkiu visiems geros nuotaikos ir aktyvumo kasdien. Sėkmės!

Pagarbiai, Liudas Tumonis.

Žeimelio miestelio žiniatinklio buveinė startavo!

Pagaliau… Praėjus keletui metų nuo to momento, kai kilo mintis įkurti Žeimelio žiniatinklio buveinę (nenoriu rašyti „svetainę”, nes ji žeimeliečiams gali sukelti visai kitokias asociacijas) ir keleto atidėliojimų, projektas startavo. Nesvarbu, kad jame kol kas tik keletas įrašų ir dar ne viskas išbaigta. Svarbu, kad buveinė jau veikia.

Tikiu, ji sujungs, suartins miesteliečius, gyvenančius čia ar palikusius gimtinę. Tikiuosi visų Jūsų palaikymo ir pritarimo. Jūsų pagalba tikrai bus naudinga. Tad laukiu visų geranoriškų pagalbininkų, kurie norėtų prisijungti prie projekto vystymo komandos. Kreipkitės elektroniniu paštu:Liudas.Tumonis@zeimelis.lt. Tad sveikinu visus su šiuo įvykiu ir linkiu visiems gerų įspūdžių.

Pagarbiai, dr. Liudas Tumonis.