Komanda

Šis projektas buvo pristatytas ir pradėjo veikti 2010.01.10. Jo sumanytojas ir įkūrėjas Liudas Tumonis.

Žiniatinklio buveinei pagražinti nemažai prisidėjo Vaidas Malinauskas (neskaitant jo paveiksluotų miestelio panoramų, kurias matote puslapio viršuje).

Nuo 2014 birželio mėn. naujienas apie daugiafunkcinio centro veiklą ėmę skelbti Dovilė Radavičienė.

Jei ir Tu nori prisidėti prie komandos, rašyk adresu: liudas@tumonis.lt.  Laukiame Tavęs! Sėkmės.

6 komentarai apie “Komanda

 1. Sveiki,

  Trumpai prisistatysiu. Mano vardas Einaras Vildė. Amžius – 39 metai, nevedęs. Esu informacinių technologijų inžinierius, programuotojas. Išeivijoje daugiau žinomas kaip užkietėjęs visuomenininkas. Gyvenu jau vienuolikti metai Londone. Mano senoliai ir proseneliai gyveno prieš ištremiant juos į Sibirą Žeimelyje. Apie tai sužinojau ne per seniausiai. Todėl jaučiu šiam miesteliui ypatingą trauką. Daugiau apie mane galite sužinoti tiesiog įvedus GOOGLE paieškos sistemoje mano vardą ir pavardę. Norėčiau susisiekti su šio puslapio administratoriumi. Tikslas – padėti atnaujinti šios Žeimelio svetainės dizainą bei techninius sprendimus visuomeniniais pagrindais. Šiaip norėčiau rasti daugiau žmonių, kurie dar atsimena kažką apie Vildžių giminę šiame krašte. Beje, seniai jau galvoju grįžti į Lietuvą, tai vis labiau galvoju, kodėl ne pamėginus grįžti į senolių gimtinę? 🙂 rašykite man – einarwilde@gmail.com

 2. Sveiki. Džiugu, kad yra Žeimelio puslapis. Ir galima matyt kas vysksta. Tai va jei kur kas ko reikės sakykit.

  Skype: Dariagas

 3. Sveiki,
  Iš manęs rašytojas ne koks. Pagalbą tik galiu pasiūlyti iš savo srities. Puslapio populiarinimas manau viena iš svarbiausių problemų . Apie zeimelis.lt mažai kas žino. Viena iš populiarių sričių būtų socialiniai tinklapiai. Antra – forumas. Šiandien žiauriai populiarėja FaceBook. Nors ten nesu užsiregistravęs, bet pasinaudoti būtų galima (gerbėjai ir t.t. spėkit kiek ten žeimeliečių rastume užsiregistravusių). Antras iš tokių puslapių būtų klase.lt.Per šį tinklapį ne mažai buvusių klasiokų bendrauja.
  Tokios mano pirmos idėjos, nes aš pats zeimelis.lt atradau per atsitiktinumą. Nežinau koks zeimelis.lt tinklapio tikslas, bet mano nuomone, tai pirma jam reikia reklamos, nes niekas apie jį nežino.
  Mano kontaktai:
  Skype: cluster23
  Mail: mantaskumza[eta]gmail.com

 4. Labas.
  Visada maloniai prašom. Jei tik yra kokių minčių, visada jas išklausysim. Be to, puslapiui labai reikalingi redaktoriai ar naujienų skelbėjai.

 5. Sveiki,

  Didžiai lenkiu galvą už zeimelis.lt projekto startavimą.Malačiai 
  Galiu ir aš prisidėti prie šio projekto laisvu laiku ir kitus žeimeliečius (programuotojus ir ne tik) paskatinti dalyvauti.
  Gal gali aprašyti visas idėjas, viziją ir t.t.
  Naudojamas technologijas.
  Kur patalpinta. Kuo galėčiau būti naudingas.

  Aš jau daugiau nei 5 metus dirbu programuotojo-projektuotojo darbą. Programuoju su C# Asp.NET.

  Pagarbiai,
  Mantas

Komentavimo galimybė išjungta.