Apie projektą

Mintis įkurti Žeimelio miestelio žiniatinklio buveinę (svetainę) kilo gana senai. Išvykus iš gimtojo miestelio mokytis į Vilnių, apėmė nostalgija. Toks mielas miestelis ir jame likę artimi žmonės liko ten. Tas noras sužinoti miestelio naujienas, padiskutuoti, pabendrauti, pagaliau papeikti tuos, kurie nedaro tai, kas jiems pavesta, skatino mintis apie vietą, kuri suburtų, suartintų. Sumaniau įkurti Žeimelio žiniatinklio svetainę. Deja, tada nelabai turėjau lėšų, laiko, o gal ir palaikymo tai padaryti.

Pirmas veiksmas, kurį padariau – 2006 metų vasarą užregistravau svetainės adresą zeimelis.lt. Praėjo keli apmąstymų metai. Galvoje sėdo būsimos svetainės struktūra, priemonės, kuriomis įgyvendinsiu sumanymą. Pagaliau,  2009 metų gale pradėjau paruošiamuosius darbus. Ir štai, 2010.01.10 buveinė startavo!

Viliuosi, kad ši buveinė suburs esamus ir buvusius miesteliečius bendriems tikslams. Tikiuosi, jie ras čia naudingos informacijos, bendraus tarpusavyje. Gal būt tai bus pradžia to sąstingio, kuris yra apėmęs miestelį. Gal būt čia susiburs tie aktyvūs geranoriai, kurie ims kažką daryti, kad miestelis atgytų. Juk laukėme ne vienerius metus, kad kažkas tai už mus padarytų. Deja, niekas už mus to nepadarė… Tinkamą aplinką, gerbūvį, laisvalaikį reikia kurti patiems. Tad burkimės, darykime, keiskime, džiaukimės. Šiuo projektu norėjau parodyti, kad net ir maži darbeliai gali būti naudingi bendruomenei.

Tad linkiu visiems sėkmės, kūrybos ir ryžto. Viliuosi, kad šis projektas pateisins Jūsų lūkesčius.

Pagarbiai, dr. Liudas Tumonis.

1 komentaras apie “Apie projektą

  1. Malonus netikėtumas, graži svetainė. Labai smagu pamatyti savo gimtą miestelį kitokiu kampu. Sėkmės , Liudai!!!

Komentavimo galimybė išjungta.